Dołącz do grona zadowolnych klientów tel.: 602 709 083602 709 083

O Biurze Rachunkowym

Nazywam się Małgorzata Dolacińska i pomagam firmom/osobom indywidualnym w zapewnieniu bezpiecznego funkcjonowania firmy na rynku. Doradzam w doborze odpowiedniej drogi rozwoju, tak aby proponowane rozwiązania nie tylko pomogły przedsiębiorcy/osobie indywidualnej w codziennym życiu, ale i były dla niego najbardziej korzystne.
Dzięki wieloletniej wiedzy i praktycznemu doświadczeniu, możesz spać bez obaw o bezpieczeństwo prowadzenia rachunkowości w swojej firmie.

Wiem jak wiele czasu zajmuje ciągłe przeglądanie przepisów, śledzenie zmian.

Mam świadomość o randze kar w związku z nieprawidłowym prowadzeniem ksiąg firmowych. Wiem ile kosztuje zatrudnienie księgowej na etat I czasami bywa większym obciążeniem, niż zyskiem. Dlatego chętnie wesprę Cię moja wiedzą i pomogę w trudach prowadzenia działalności gospodarczej.

Sama jestem przedsiębiorcą. Znam Twoje potrzeby i problemy.

Ciągły brak czasu, ciężka praca dla uzyskania odpowiedniego poziomu zabezpieczenia finansowego dla siebie i rodziny, rozwoju firmy nie sprzyjają prowadzeniu dodatkowo ksiąg firmowych, rozliczeń i deklaracji finansowych.
Do tego comiesięczna wizyta w US, ZUS. Terminy, przepisy...
Współpracując z Biurem Rachunkowym WIODAR ominą Cię te wszystkie trudy, a bieżące informacje na temat rozliczeń finansowych firmy dostaniesz bez konieczności wychodzenia z domu.
Sama mam rodzinę - męża, dwójkę cudownych dzieci i cenię sobie również mój czas...

Jesteśmy zawsze
blisko Ciebie

Twoje problemy i potrzeby są dla nas ważne


Posiadam świadectwo uprawniające do prowadzenia działalności w zakresie księgowości – certyfikat księgowy Ministra Finansów nr 21772/2008.
Posiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu.